Захисник збірної України Віталій Миколенко поділився враженнями від першого тренування під керівництвом нового головного тренера Сергія Реброва.

«Враження позитивні, як завжди. Кожен момент, кожну хвилину насолоджуюсь бути в збірній. Новий тренер, нові правила, нова тактика. Стараємось зрозуміти з першої хвилини.

Збірна – це збірна, а клуб – це клуб. Не має значення, які успіхи чи негаразди в клубі. Я приїжджаю сюди і насолоджуюсь кожним моментом.

Я трошки працював у «Динамо» з Сергієм Станіславовичем. Приємно знову попрацювати. Щасливий, що у нас такий тренерський штаб, який розуміє, як ми маємо грати і розповідає нам про це.

По-перше, я хотів би подякувати збірній Німеччини, що вони запросили нас на свій 1000-й матч. Це товариська гра, але це перша гра на цьому зборі, і дуже важливо виконати те, що нам скаже тренерський штаб.

Головне – представляти свою країну. Як сказав головний тренер, показувати дух, пристрасть в кожному матчі, тому що це збірна України. Всі хлопці прекрасно розуміють, що це збірна. Тут без пристрасті ніхто не приїжджає», – сказав Миколенко..

12 червня Україна проведе товариський матч зі збірною Німеччини.