Хуст здобув мінімальну перемогу над ФСК Маріуполем у матчі-відповіді за вихід у Першу лігу.

Поєдинок завершився з рахунком 0:1. Єдиний гол у матчі забив Вадим Мердєєв.

Чемпіонат України – Друга ліга
Плей-оф, 09 червня

ФСК Маріуполь – Хуст 0:1 (0:0)
Перший матч 1:1

Гол: 0:1 – 53 Мердєєв.

У команд були кадрові втрати напередодні зустрічі. Господарям не зміг допомогти Чушенко, а у гостей не зіграв Василь Луців. З перших хвилин маріупольці взяли м’яч під свій контроль, але пройти організований захист суперника не могли. У першій половині зустрічі моментів не було. Нульова нічия закономірний результат.

Відразу після перерви суперники обмінялися моментами, але влучити у площину воріт Фляшко та Харжевський не змогли. На 53- й хвилині гості досягнули свого. Після розіграшу кутового Мердєєв засмутив маріупольців. М’яч після удару гравця “Хуста” пролетів поміж ніг Кравцову – 0:1. Курйозний, але водночас важливий гол.

Відігратися господарі не змогли. Підопічні Циткіна витримали натиск суперника. Таким чином, “Хуст” наступного сезону гратиме у Першій лізі. Історичне досягнення для клубу.