Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін прокоментував чутки про ймовірний перехід до «Тоттенгем» Манора Соломона, який належить донецькому клубу і минулий сезон провів в оренді у «Фулгема».

«Я зв’язався із Соломоном та його агентом й запросив його повернутися до нашого клубу. Я сказав: «Ти можеш грати всі ігри в Лізі чемпіонів, ти будеш у стартовому складі», але він не хоче повертатися, і я вірю, що він залишиться в Англії. Куди він перейде, я не знаю. У будь-якому випадку, якщо він опиниться у «Тоттенгемі», ми в цьому випадку розбиратимемося з «Тоттенгемом» у суді. Все зводиться до простої ситуації: звучить як необґрунтоване збагачення.

Ви уявляєте, ми платимо великі гроші за цього гравця, а в результаті «Тоттенгем» отримує його безкоштовно? Це нечесно по відношенню до нашого клубу. Ми обов’язково підемо до суду і боротимемося за себе.

Хочу звернутися до тих клубів, які намагаються підписати наших гравців без сплати трансферної компенсації: «Шахтар» подаватиме позови про необґрунтоване збагачення проти гравців чи клубів, які отримали вигоду з цієї ситуації. Ми вважаємо, що ці клуби, які збагачуються за рахунок «Шахтаря», будуть зобов’язані виплатити компенсацію. Ці клуби мають розуміти, що вони роблять, коли вирішують підписати наших гравців», – заявив Палкін.