На стадіоні “Сантьяго Бернабеу” у Мадриді завершився матч останнього, 38-го туру іспанської Прімери, в якому зустрічалися мадридський «Реал» та «Атлетік» із Більбао.

Команди зіграли внічию – 1:1.

На 49-й хвилині рахунок у матчі відкрив «Атлетік» завдяки голу хавбека Ойана Сансета. На 72-й хвилині Карім Бензема зрівняв рахунок, забивши з пенальті. Матч так і завершився – 1:1.

Зрівнявши рахунок, француз залишив поле під оплески відвідувачів ” Сантьяго Бернабеу “. Він йде з команди після закінчення сезону. У цьому розіграші чемпіонату Іспанії Бензема забив 19 голів за 24 матчі.

Таким чином, незважаючи на втрату очок, «Реал» посів друге місце у чемпіонаті Іспанії сезону-2022/2023. Команда набрала 78 очок і випередила мадридський “Атлетіко” всього на одне очко.

Команда Дієго Сімеоне на виїзді була близька до перемоги над «Вільярреалом», але пропустила гол на 92-й хвилині та задовольнилася лише нічиєю – 2:2. У складі мадридців дублем відзначився Анхель Корреа

“Атлетік” посів восьме місце, заробивши 51 очко за підсумками чемпіонату.