Колишній гравець «Манчестер Юнайтед» Гарі Невілл розкритикував власників клубу сім’ю Глейзерів за непрофесійне затягування процесу продажу, що може призвести до ще більших протестів уболівальників.

Глейзери отримали перші пропозиції щодо продажу клубу ще в лютому і встановили початковий крайній термін – кінець квітня, щоб укласти угоду. Проте після трьох раундів торгів досі немає новин про покупця. Невілл назвав такий підхід непрофесійним.

«Зовсім очевидно, що родина Глейзерів не збирається нічого оголошувати про власність до закриття сезону! Вони розкручували це непрофесійно протягом кількох тижнів та місяців. Вони знають, що протести вболівальників були б більшими, ніж вони вже є, якби матчі все ще проводилися, а кінцевий результат процесу продажу був би непопулярним. Усі фанати вважають його неприйнятним», – написав Невілл на своїй сторінці в Твіттері.

Раніше Ерік тен Хаг також зізнався, що не знає свого літнього бюджету через невизначеність навколо клубу. На сьогодні Люк Шоу залишається єдиним гравцем, який підписав новий контракт.