Віцепрезидент «Вереса» Микола Гапеєв розповів про майбутню роботу академії клубу.

«Зараз у нас є декілька варіантів розміщення наших учнів і до першого червня ми приймемо остаточне рішення. До початку відбору ми уже будемо розуміти, у яких умовах будуть проживати наші діти, де вони будуть навчатися. У нас наразі є домовленість із школами, тому зараз ми уже маємо приблизне розуміння, де діти будуть проживати та навчатися. Зараз залишилися бюрократичні питання, які до початку навчання будуть врегульовані.

У нас уже є директор академії, є фінансування. Тобто, у нас уже є резервний фонд в бюджеті, який дозволить нам працювати перші місяці. Ми для себе уже зараз розуміємо бюджет, займаємося не тільки створенням інфраструктури та навчання – у нас ще є питання, повʼязані із транспортом та екіпіруванням. Ми уже придбали екіпірування на академію, вже заплатили аванс виробнику. Тому для нас зараз головне – це почати відбори. Тобто, буде відбір тренерів у червні, буде розпочинатися відбір юнаків у липні. Тому, ми розуміємо уже алгоритм наших дій. Наразі залишилося лише довести усе до розуму.

Плани у нас дійсно довгострокові. Ми для себе передбачаємо розвиток інфраструктури академії. Будуть на базі «Вереса» будуватися адміністративні та побутові приміщення. Там ми будуємо окремий поверх для нашої академії, закладаємо його в будівництво. Крім того, ми хочемо розвивати додаткові поля на нашій базі. Також хочемо побудувати манеж обовʼязково, адже на заході України ніде немає закритого манежу для занять футболу. Крім цього, нам важливо щоб ДЮСШ та місто мали хорошу інфраструктуру для розвитку футболу та підготовки футболістів. Тому, крім нашої бази ми будемо дивитися на ділянки та обʼєкти, котрі є у нашому місті та разом із державою, на засадах державного приватного партнерства розвивати ці обʼєкти у спортивному плані», – сказав Гапеєв.

Детальніше на ua.tribuna.com:
https://ua.tribuna.com/uk/football/1000000069820-viczeprezident-veresa-u-nas-uzhe-est-finansirovanie-dlya/?utm_source=copy