В бесіді з кореспондентом КОMАНДИ1 колишній гравець національної збірної України Олександр ЧИЖЕВСЬКИЙ поділився своїми враженнями про центральний поєдинок 28-го туру між Зорею та Шахтарем, а також уточнив скільки набраних очок вистачить для збереження «прописки» в елітному дивізіоні.

— Якщо відверто, то я чекав від луганчан більшого, — сказав Чижевський. — Не думаю, що на дії Зорі негативно вплинули швидкий гол Судакова чи вилучення на початку другого тайму Снурніцина. Підопічні Патріка ван Леувена зіграли нижче свого рівня, як на мене, через відсутність в їхніх лавах легіонера Герреро, котрий останнім часом відіграє значну роль в командних побудовах. Звичайно , шкода, що в цьому довгоочікуваному поєдинку перевага однієї з команд була такою відчутною.

— А після поразки головного переслідувача Шахтаря Дніпра-1 від Ворскли, можна сказати, що інтрига в боротьбі за «золото» чемпіонату зникла?

— Так, переконаний, що Шахтар уже свого не упустить. До речі, пригадується, що в попередньому інтерв`ю вашому сайту я зазначав, що у гірників не буде якихось проблем з підкоренням найвищої сходинки п`єдесталу пошани, бо вони стабільніші за конкурентів і не дозволяють собі розтринькувати очки в протистояннях з клубами, котрі значно нижчі в турнірній таблиці.  Хоча, коли аналізувати матч Дніпро-1 — Ворскла, то не можна сказати, що полтавчани за рівнем підготовки сильно поступаються дніпрянам, тому їхня перемога — не сенсація. Адже підопічні Віктора Скрипника ще зберігають шанси випередити Олександрію в боротьбі за єврокубкову зону. І це вина, передусім, футболістів Ворскли, що вони на старті весняної частини сезону загубили чимало «своїх» очок, котрих зараз забракло, аби замахнутися на завоювання одного з призових місць. Що ж до дніпрян, то їм уже не вперше не вистачає стійкості. Відкривши рахунок підопічні Олександра Кучера легко пропускали…

— Якщо з чемпіонством Шахтаря, на вашу думку, все зрозуміло, як й з невдахами — Львовом та Mеталістом, що змушені будуть залишити УПЛ, то наостанок уточніть, кому не пощастить уникнути перехідних матчів з командами, що фінішують на 3 та 4  місцях в першій лізі?

— Не буду оригіналом, коли скажу, що найгірші шанси в Руха, Вереса та Інгульця. Думаю, що 32-х набраних очок буде достатньо, аби втриматися в еліті.

Василь МИХАЙЛОВ