Головний тренер «Чорноморця» Роман Григорчук прокоментував перемогу над «Львовом» (1:0) у 28-му турі УПЛ.

– Гнівити Бога не буду, не можна це робити у такій ситуації. Треба дякувати за те, що ми отримали. Ми отримали 3 очки і вирішили найголовніше завдання, яке стояло сьогодні.

Наступне, про що можна говорити – це про саму гру. Тут, звичайно, виглядало все не дуже добре, але я навіть не хотів би навіть про це говорити, критикувати кого-небудь чи шукати причини цього, бо самі причини я знаю.

Я уявляв гру таким чином, що це не буде якась блискуча, яскрава гра, бо бачив, як переживають футболісти, бачив, наскільки тисне на них тягар низького місця в турнірній таблиці. Це було передбачувано, хоча я все ж таки сподівався, що ми краще впораємося з цим ділом і будемо виглядати на полі ліпше.

Зате маємо картину, розуміємо, над чим треба працювати – це вміння протистояти тиску, у будь-якій стратегічній ситуації показувати свій футбол, грати на своєму рівні. Думаю, у цьому напрямку нам працювати треба ще дуже багато.

– Команді не вистачало сьогодні Зігі і Демченка? За моїми спостереженнями, коли вони виходили на поле, то нижче певного рівня не опускалися.

– Скажу вам глобально: «Чорноморець» на даний момент укомплектований дуже недостатньо. На даний момент втрата будь-якого гравця – дуже відчутна для нас. Ми це відчували у кожній грі, особливо під кінець сезону, коли футболісти почали пропускати матчі через перебір карток.

Розуміємо, що для того, щоб не було таких ситуацій, коли через втрату одного-двух гравців ми виглядаємо значно гірше, ніж з ними, команда повинна бути укомплектованою набагато краще.

– Що з Войтіховським? Хлопець вийшов на 8 хвилин – і, на жаль, травмувався.

Напевно, більш точна інформація буде вже завтра після обстеження, але попередня картина не дуже хороша.

– Останніми тижнями всі команди УПЛ проводять у режимі «через три дні на четвертий». Чи готова ваша команда грати в такому темпі?

– Якщо уявити гіпотетичну ситуацію, за якої ми граємо в єврокубках, і, відповідно, буде такий самий календар, як ми маємо ці пару тижнів, то «Чорноморець» до такого абсолютно не готовий, бо, повторюся, команда не укомплектована так, як потрібно.

З тим складом, який у нас зараз є, це було би просто неможливо. Треба ще й враховувати наш стиль – він досить енергозатратний. Це особливо відчутно на тій стадії, коли футбол, у який ми граємо, ще не сформований остаточно. Але якщо взяти більший проміжок часу, то з завдання зіграти три-чотири матчі в режимі «через три дні на четвертий» ми впоралися б, – сказав Григорчук.