Завершилася переможна клубна рекордна серія Зорі, яка тривала в УПЛ 7 ігор
  • Завершилася переможна клубна рекордна серія Зорі, яка тривала в УПЛ 7 ігор.
  • Гольова серія Шахтаря триває в Чемпіонаті 27 ігор – 65 голів.
  • Завершилася безпрограшна домашня клубна рекордна серія Зорі, яка тривала в УПЛ 21 гру: 17 перемог та 4 нічиї.
  • Зоря перервала ще два клубні рекорди: гольовий – з 22-х ігор (48 голів) та «сухий» – 411 хвилин.
  • Чорноморець здобув 100-ту гостьову перемогу в УПЛ.
  • 80-та в УПЛ велика перемога Шахтаря в статусі гостей.
  • 18-а в Чемпіонатах велика перемога Шахтаря над Зорею, 4-а – Динамо над Колосом.
  • Завершилася безпрограшна серія Дніпра-1 в матчах з Ворсклою, яка тривала в УПЛ 6 ігор: 3 перемоги та 3 нічиї.
  • Безпрограшний гостьовий серіал динамівців триває в УПЛ 11 матчів: 10 перемог та нічия.
  • Динамо на полях суперників забиває голи впродовж 23-х матчів – 50 м’ячів.
  • Програшна домашня клубна антирекордна серія Колосу триває 4 гри.
  • Кривбас забиває 400-й домашній гол в УПЛ (1 м’яч у грі).
  • Безгольова серія Інгульця триває 705 хвилин.
  • Завершилася безвиграшна домашня серія Кривбасу в матчах з Металістом, яка тривала в УПЛ 7 ігор: 3 нічиї та 4 поразки.
  • Металіст 1925 в гостях 10-й раз зіграв внічию в УПЛ.
  • Безвиграшна гостьова серія Руху триває в Чемпіонаті 7 матчів (2 нічиї та 5 поразок), що стало повторенням клубного рекорду.
  • Програшна гостьова серія Металіста триває 7 матчів.
  • Львів же утримує два програшні клубні антирекордні серіали: загальний, який триває в УПЛ 11 ігор та домашній – 6 ігор.
  • Загальна безгольова серія Львова триває 495 хвилин, а на своєму полі – 394 хвилини.
  • Дніпро-1 на своєму полі в УПЛ пропускає 50-й гол (1 м’яч у грі).
  • 10-й гол в УПЛ забив Олександр Андрієвський (Динамо), 5-й – Кевін Келсі (Шахтар), Даніель Соса (Кривбас, у 4-й).
  • Завершилася гольова серія Артема Довбика (Дніпро-1), яка тривала 4 гри – 4 голи.
  • 100-й матч в УПЛ провів Олександр Андрієвський (Динамо), 1-й – Ілля Ольховий, Владислав Герич (обидва – Львів).
  • 40-й «сухий» матч в УПЛ провів Георгій Бущан (Динамо).
  • Роман Григорчук на чолі різних клубів відсвяткував 70-ту перемогу у всіх турнірах: 54 – в УПЛ, 10 – в Кубку та 6 – у єврокубках.
  • Ігор Йовічевіч біля керма різних клубів здобув 60-ту перемогу у всіх турнірах: 53 – в УПЛ, 5 – в Кубку та 2 – у єврокубках.
  • Динамо при Олександру Шовковському в гостях очок не втрачає – 5 перемог.
  • 50-й домашній матч Сергія Ковальця на чолі різних клубів УПЛ: +12=14-24 м’ячі 42-65.
  • 10-й раз зіграли внічию в УПЛ Олександрія при Руслану Ротаню (у 15-й грі) та Металіст 1925 – при Едмару (у 21-й).
  • Металіст при Періці Огнєновічу на полях суперників очок в УПЛ ще не набирав – 6 поразок.
  • Рух при Віталію Пономарьову в гостях і далі не перемагає – у 6-ти іграх: 2 нічиї та 4 поразки.
  • Найшвидший в УПЛ пенальті у ворота Дніпра-1 – на 11-й хвилині.
  • 1-й в УПЛ 11-метровий удар у виконанні Олександра Скляра (Ворскла, у 206-й грі) виявився реалізованим.
  • 1-й в УПЛ пенальті у ворота Владислава Рибака (Дніпро-1, у 12-й грі) був реалізованим.
  • 11-а в УПЛ червона картка в матчах Зорі та Шахтаря.
  • 2-е в УПЛ вилучення Ігоря Снурніцина (Зоря), 1-е – Максима Жичикова (Металіст 1925, у 47-й грі).
  • 3-й в Чемпіонатах автогол Євгенія Волинця (Колос).
  • Після цього туру в активі Шахтаря і Динамо по 1999 голів в Чемпіонатах України (без технічних результатів).
  • Найбільш коректна команда Чемпіонату: Шахтар (46 жовтих карток + 2 червоні) – 50 очок, найбільш недисципліновані: Колос (88+2) та Рух (76+8) – по 92 очки.