Categories: Інше

Екс-гравці Шахтаря стали героями матчу Кубка Лібертадорес проти

Півзахисник «Інтернасьйонала» Алан Патрік відзначився голом та результативною передачею в матчі 4-го туру групового етапу Кубка Лібертадорес проти «Метрополітанос» – 2:1.

Колишній гравець «Шахтаря» відкрив рахунок на 17-й хвилині, реалізувавши пенальті.

На 30-й хвилині Патрік асистував ще одному ексгірнику – Луїсу Адріано, який зробив рахунок 2:0.

Метрополітанос – Інтернасьйонал 1:2 (0:2, 1:0)

0:1 – Патрік (п)
0:2 – 30 Луїс Адріано (Алан Патрік),
1:2 – 50 Фредді Варгас (Чарліс Ортіс)

Сапотюк Юрій

Віктор Скрипник: Дуже прикро, не хочеться програвати, але у нас  ще 4 гри, все ще в наших руках

Головний тренер «Металіста 1925» Віктор Скрипник прокоментував поразку від «Кривбаса» (0:3) у 26-му турі УПЛ. Читати далі

6 години ago

Гравець олімпійської збірної України відзначився першим голом у чемпіонаті Польщі

Український лівий захисник Шльонська Єгор Маценко, який є вихованцем київського Динамо, відзначився своїм першим голом…

Юрій Вернидуб: Могли ще забити, моментів було вдосталь, трошки, може не пощастило

Головний тренер «Кривбаса» Юрій Вернидуб прокоментував перемогу над «Металістом 1925» (3:0) у 26-му турі УПЛ. Читати далі

Гвардіола встановив рекорд перемог в перших 300 матчах АПЛ

Головний тренер «Манчестер Сіті» Пеп Гвардіола здобув 221 перемогу в перших 300 матчах в АПЛ. Читати далі

ПСЖ став чемпіоном Франції, навіть не виходячи на поле

Ліон переграв Монако (3:2) у 31 турі чемпіонату Франції.Читати далі

7 години ago

Юрій Мороз: Кожен зробив свій внесок у перемогу на турнірі в Естонії

Юнацька збірна України U-16 з футболу стала в Естонії переможцем Турніру розвитку УЄФА. 28 квітня,…