Виконавчий директор «Металіста 1925» Андрій Недєлін прокоментував результат матчу з «Інгульцем» (0:0), звернувшись до журналіста Віктора Вацка.

Вацко у своєму останньому відео на ютуб-канал показав експрес, в якому була перемога «Інгульця» – до цього в телеграм-каналах з’являлася інформація про нібито договірний характер кількох матчів УПЛ в останніх турах.

«Весело. Як стверджують авторитетні джерела, кооператив «Трійничок» у складі «Інгульця», арбітра нижчої категорії, що «працював» на сьогоднішньому матчі та невідомої третьої особи, надалі іменованої «інкогніто», зіграли «мимо грошей», «поставивши» в азіатських і не тільки конторах чималі кошти. Потирали руки, чекали на поповнення «бюджетів різних рівнів», та ось невдача – щось пішло не так. Констатуємо «касовий розрив» у «експертів букмекерського ринку», який, мабуть, належить покривати у найближчих турах. Беремо попкорн, запасаємось терпінням.

Якщо без сарказму, немає слів, щоб описати гаму емоцій. У роздягальні, одразу після матчу, наша команда «ридала» від такого «упередженого суддівства». «Холоднокровне, планомірне «вбивство». З перших хвилин і постійно пошук-пошук-пошук чогось, за що можна «зачепитися». Ті, хто розуміють футбол, усе бачили й іронічно посміхалися. За що друга жовта картка Жичикову? За те, що був першим на м‘ячі? Сором!!!

Емоції захльостують, неможливо спокійно реагувати, згадуючи весь передматчевий «розігрів» від журналістів лудоманів різного жанру та рівня «обізнаності». Чуйка, кажете? Бережіть себе, не переживайте, не поспішайте сьогодні відразу відігравати п‘ять тисяч на матчах АПЛ або ще будь-де. Мабуть, трапився нефарт у вас, треба було б дати паузу…

А фонд «Трибуна героїв» не постраждає. Навпаки, вже завтра чергові 100 тисяч гривень цільовим чином від «Металіста 1925» будуть передані на добру праведну справу. Але куди подіти осад? Невже авторитетний коментатор, людина, яка досконало знає футбол і навколофутбол‘я, могла не бачити, що навіть удесятьох нас сьогодні гнали як «ворогів народу»? І навіть у подібній конфігурації, відбиваючись «10-14», ми не могли програти колгоспу?

А команду нашу я щиро вітаю. Вони зробили сьогодні маленьке диво. За такого арбітражу звідси не забрали б ноги ні «Шахтар», ні «Манчестер Сіті».

Хлопці, ви найкращі! Ми робимо ще один найважливіший крок щодо збереження прописки в УПЛ! Харків – Місто-Герой, а ви сьогодні його гідні представники.

PS: Чекаємо на публічні вибачення від Віктора Вацка, якщо слово «репутація» для нього не порожній звук», – написав Недєлін у Фейсбуці.