Виконувач обов’язків головного тренера “Металіста” Періца Огнєнович на післяматчевому спілкуванні з пресою розповів про поразку від криворізького “Кривбасу” (0:2).

– Як вам сьогоднішній поєдинок?

– Ви самі все бачили. Просто наша команда черговий матч провела не на тому рівні, який потрібен, якщо ви хочете грати в УПЛ. Що тут сказати… Певно, “Металіст” зараз не може забирати потрібні очки. Шкода людей, які люблять “Металіст”.

– Натомість, що ви можете сказати про “Кривбас”?

– Звісно, кидається в очі, що тут є висока індивідуальна майстерність. Сьогодні ця команда зіграла так, ніби цей матч і не потрібно було вигравати – завдяки якості футболістів результат і так неодмінно докладеться. Чесно, я побачив хорошу команду.

– Чи вплинули погодні умови на гру “Металіста” і як ви можете оцінити загалом перший і другий тайми?

– Ледь не кожен матч для нас починається з того, що суперник забиває в наші ворота. Після цього нам дуже важко зібратись. Сьогодні до першого пропущеного голу гра була доволі рівною. А вже після 0:1 все почало йти не так, як треба.

– Чи на достатньому рівні зараз перебуває фінансування ФК “Металіст”? Поговорюють, є певні проблеми в клубі, які впливають на моральний аспект…

– Це питання не до мене, вибачте. Я можу поговорити з вами суто про гру.