Categories: УПЛ

Патрік ван Леувен: Будемо робити висновки

Після матчу з «Шахтарем» головний тренер «Зорі» Патрік ван Леувен поспілкувався із журналістами:

-З перших хвилин у нас не виходила гра, яку запланували. Згодом отримали гол. В другому таймі, коли майже одразу отримали червону карточку, стало складно. Пробували використовувати швидкість Русина, на жаль, не вийшло.

Хочу все одно зробити комплімент моїй команді, адже 13 поєдинків було проведено, з них 11 перемог, це дуже непоганий результат.

По цій грі ми будемо робити висновки, але немає часу на сум, через декілька днів передостання гра.

-Чи є інформація про Герреро, зможе він зіграти в наступних матчах?

-Наш медичний штаб працює і робить все для того, щоб він якнайшвидше відновився.

-3-є місце у турнірній таблиці – це буде успіх для команди?

-Для таких результатів, які ми показували, думаю, що так.

-Чого не вистачило для перемоги над «Шахтарем»?

-Ми хотіли через нашу гру, агресивний футбол, показати на що спроможні. Але все це, ми не змогли зробити сьогодні.

Прес-служба ФК «Зоря»

Максимович Назар

Recent Posts

Рух декілька місяців не виплачує гравцям зарплату та змушує підписати агентські угоди з колишнім воротарем

Львівський футбольний клуб «Рух» не виплачує зарплату юнацькій та резервній команді.Читати далі

4 хв. ago

Власник Челсі: Ми не витрачаємо гроші на трансфери. Ми інвестуємо

Власник лондонського футбольного клубу «Челсі» Тодд Боелі розповів, як ставиться до великих витрат на трансфери:Читати далі

8 хв. ago

Форвард Кривбасу: Моя футбольна мрія – виграти Кубок африканських націй

Ганський нападник «Кривбаса» Прінс Аду відповів на 10 футбольних запитань.Читати далі

12 хв. ago

Клуб із Саудівської Аравії готує фантастичну пропозицію для Де Брюйне

Один із топ-клубів чемпіонату Саудівської Аравії проявляє інтерес до одного з лідерів «Манчестер Сіті» Кевіна…

14 хв. ago

Куртуа: Перед вами той самий Куртуа… або навіть трохи кращий

Голкіпер «Реала» Тібо Куртуа прокоментував свій виступ в матчі Ла Ліги проти «Алавеса» (перемога 5:0),…

17 хв. ago

Матч ЛНЗ – Зоря перенесено на більш ранній час

Матч 29-го туру УПЛ ЛНЗ - "Зоря", який відбудеться в неділю, 19 травня, перенесено за часом.Читати далі