Півзахисник «Динамо» Кахім Перріс після виїзного поєдинку проти «Колоса» з Ковалівки, у якому кияни здобули перемогу з рахунком 3:0, поділився враженнями від гри:

– Вийшов хороший матч, незважаючи на рахунок 3:0 на нашу користь, суперник склав нам гідну конкуренцію – гра не була легкою. Ми добре налагодили командну взаємодію, змогли забити кілька м’ячів та здобути перемогу. Це те, заради чого ми працюємо на тренуваннях та у кожному матчі – щоб перемагати. Ми виконали хорошу роботу.

– Найважливішим був перший м’яч, коли ви пресингували воротаря «Колоса»?

– Я мав так діяти у тому моменті – подібні епізоди ми відпрацьовуємо на тренуваннях. Завдяки тиску вдалося спрямувати м’яч в сітку, і це забезпечило нам хороший початок гри.

– Незабаром господарі мали кілька нагод, щоб зрівняти рахунок, чи важко вам було захищатися?

– У них, дійсно, була можливість забити, але вони не скористалися нею. На щастя, наш воротар зробив кілька дуже хороших сейвів. Добре, що вдалося зберегти свої ворота у недоторканності і довести поєдинок до перемоги.

– В останніх поєдинках ви почали виходити на поле зі стартових хвилин та грати повні матчі, наскільки це важливо для вас?

– Звісно, це дуже важливо, як, мабуть, і для кожного футболіста. Сподіваюся, мені вдасться продовжувати у тому ж дусі і надалі.

– Які цілі ставите перед собою у двох матчах чемпіонату, що залишилися?

– Просто виходити на поле та битися у цих матчах, змагатися за перемогу, віддавати всі сили, щоб досягти максимального результату.