У матчі 28-го туру УПЛ рівненський Верес вдома зіграв внічию з Олександрією.

«Верес»: Когут – Гагун, Курко (Маткобожик, 84), Вовченко, Балан – Кльоц, Кучеров – Г. Пасіч (В. Шарай, 73), Лебеденко (С. Шарай, 46), А. Блізніченко (Дахновський, 81) – Гайдучик (М. Шестаков, 73).

«Олександрія»: Шевченко – Мірошніченко (Кобзар, 84), Бабогло, Бондаренко (Логінов, 45+1), Копина – Михайленко – Мустафаєв (Скорко, 57), Рибалка (Шулянський, 84), Сігеєв, Ковалець – Кулаков (Кожушко, 46).

Арбітр: Роман Блавацький (Львів).

Стадіон: «Авангард» (Рівне).

«Верес» та «Олександрія» продовжили програму 28-го туру УПЛ в середу. Підопічні Руслана Ротаня мали напрочуд гарний початок матчу. На 10-ій хвилині голом відзначився Кирило Ковалець, а на 17-ій — Микола Михайленко.

«Верес» відіграв один м’яч на 26-ій хвилині завдяки влучному удару Дмитра Кльоца. Вже в другому таймі команда Юрія Вірта зрівняла рахунок зусиллями Семена Вовченка.

Матч закінчився з рахунком 2:2. «Верес» зараз перебуває на 12-ій сходинці турнірної таблиці УПЛ, а «Олександрія» залишається на 5-ому місці.