Головний тренер «Полісся» Юрій Калітвінцев прокоментував нічию в матчі сьомого туру другого етапу Першої ліги з «Оболонню» (1:1).

Наша команда любить комбінаційний футбол, наша команда націлена на швидкий контроль м’яча. Спека була для всіх, але те, що ми так грали – не дуже добре, – це заслуга оборони.
Чи награли ми на перемогу? Ні. На поразку? Думаю, також ні. Нічия… Ми залишилися на першому місці і в нас залишилася остання гра вдома.

Наші хлопці емоційні, вони переживають за гравців на полі, не було жодної образи, не було нічого не спортивного. Коли підійшов суддя, він сказав, щоби просто не виходили на поле – один раз вони вийшли. І все спокійно ніяких претензій не було від четвертого судді.

Гірше було б, якби гравці поводилися тихо. Найголовніше, що не було ображень. Це було переживання за партнерів, переживання за результат.

Уболівальники? Ми граємо для вболівальників, навіть якщо буде один уболівальник – ми маємо для нього грати. Коли їх більше – це супер. Моя думка – футбол для вболівальників.