Зустріч четвертої та шостої команд групи. Якщо підопічні Микитина здобудуть перемогу, то продовжать боротьбу за місце у перехідній зоні.

Якщо “Епіцентр” переможе, то зменшить відставання від запоріжців на два очки і в заключному турі ще зберігатиме теоретичні шанси на стикові матчі. Проте, цих шансів обмаль.

У першій половині зустрічі команди не забивали. Хотілося бачити більш атакувальний футбол, але відповідальність за результат тиснула на суперників. Нічия – це не той результат, який когось влаштовував. Складно було віддати комусь перевагу. Роботи у голкіперів не було.

На початку другого тайму міг забивати Басов, але він не зміг переграти голкіпера. Запоріжці після перерви грали краще, але реалізувати свої моменти ніяк не могли. Досягнули свого номінальні господарі на 77-й хвилині, коли після подачі зі штрафного Польового забив Сергій Басов – 1:0. У підсумку, матч завершився надважливою перемогою “Металурга”, яка гарантує команді місце в топ-4.