У матчі сьомого тура «Чемпіонської групи» Першої ліги Кремінь приймав тернопільську Ниву. Поєдинок двох останніх команд в групі закінчився в нічию 2:2.

Гості активно розпочали гру і вже на третій хвилині відкрили рахунок. Дорошенко прямим ударом зі штрафного влучив у верхній кут – 0:1.

У середині першого тайму свій перший момент реалізували футболісти Кременя. Агапов навісив, а Азізов головою пробив повз голкіпера – 1:1. На перерву команди пішли за нічийного результату.

На початку другого тайму стандарт допоміг господарям вийти наперед. Азізов подав зі штрафного, а Матвєєв точно пробив головою – 2:1. Гості могли майже відразу відігратися, але Тяпкін у падінні пробив просто у голкіпера.

Нива зуміла зрівняти рахунок. М’яч у свій актив записав Олег Хруставка, який зблизька розстріляв ворота – 2:2. Забити переможний м’яч ніхто із суперників не зміг.

Перша ліга. 7-й тур. Група «Чемпіонська»

Кремень – Нива 2:2

Голи: Азізов (26), Матвєєв (56) – Дорошенко (3), Хруставка (77).