Головний тренер «Челсі» Френк Лемпард прокоментував нічию команди в матчі чемпіонату Англії проти «Ноттінгем Форест» (2:2).

«Другий тайм був за нами, ми контролювали гру з точки зору володіння м’ячем, але у першій половині не були достатньо динамічними у фінальній третині.

По суті ми втрачаємо половину матчу, починаючи його так повільно, у другому таймі ми рухалися, забігали та врешті забили, проте для перемоги потрібно робити більше.

Наразі нам притаманно, що ми віддаємо багато передач, але не розриваємо ними лінії або не загрожуємо ними воротам суперника.

У перерві я не казав щось особливе. Тактика не має значення, якщо ти не достатньо швидко дієш у завершальній стадії. Футболісти знали всі задуми до матчу.

Перший пропущений гол? Я не спілкувався з Менді з цього приводу. Я був загалом розчарований пропущеним голом, а не якимось конкретними діями Едуара», — сказав Лемпард.