“Баварія” розбила “Шальке” у домашньому матчі 32-го туру німецької Бундесліги – 6:0.

У першому таймі команда Томаса Тухеля двічі вразила ворота суперника. На 21-й хвилині рахунок у грі відкрив Томас Мюллер, а через вісім хвилин його подвоїв Йозуа Кімміх, реалізував пенальті.

Після перерви мюнхенський колектив ще чотири рази засмутив воротаря гостей. Дубль оформив Серж Гнабрі, ще по голу забили Матіс Тель і Нуссаїр Мазраві.

• Бундесліга. 32-й тур

Баварія – Шальке – 6:0

Голи: Мюллер, 21, Кімміх, 29, Гнабрі, 50, 66, Тель, 80, Мазрауї, 90+2

“Баварія” (68 очок) закріпилася на першому місці в Бундеслізі. Мюнхенці на 4 бали випереджають дортмундську “Боруссію”, яка сьогодні вдома зустрінеться з “Боруссією” Менхенгладбах. “Шальке” (30 пунктів) посідає 16-ту позицію.

У наступному турі “Баварія” 20 травня прийме “Лейпциг”, а “Шальке” того ж дня вдома зустрінеться з “Айнтрахтом”.