Для збереження прописки у Першій лізі “Гірнику-Спорту” потрібна була перемога. “Діназ” в минулому турі зіграв внічию і ще не гарантував собі уникнення зони перехідних ігор.

Перша ліга, група Вибування. 16-й тур.

Гірник-Спорт Горішні Плавні – Діназ Вишгород  1 : 1.

0 – 1. Салабай – 2.

1 – 1. Сьомка – 47.

Початок зустрічі шокував господарів. Вже на другій хвилині підопічні Головка відкрили рахунок. Мораренко прострілив, а Салабай забив у порожні ворота. Захисники “Гірника-Спорт” не встежили за нападником. У компенсований час з пенальті не зміг переграти голкіпера господарів Кіріченко. Відігратися до перерви колектив із Горішніх Плавнів не зміг. Відпочивати команди пішли за мінімальної переваги “Діназа”.

Другий тайм розпочався так само несподівано як і перший. Артем Сьомка своїм влучним ударом зрівняв рахунок у нашому матчі. У другій половині зустрічі команди були націлені на ворота, але комусь ініціативу складно було віддати. Суперники намагалися вирвати перемогу, але досягнути максимального результату не змогли. У підсумку, нічия 1:1.