У матчі 25-го туру української Прем’єр-Ліги львівський Рух святкував перемогу над Інгульцем. Матч завершився з рахунком 3:0.

Українська Прем’єр-ліга. 25-й тур.

Рух – Інгулець – 3:0

Соломон, 14, Климчук, 47, 90+5

Климчук, 84, Руніч, 87, Підгурський, 90+3 – Ковальов, 84

«Рух»: Паньків — Роман, Дідик, Слюбик, Лях — Притула, Підгурський, Таллес (Карабін, 55) — Альваренга (Квасниця, 84), Климчук, Соломон-Отабор (Руніч, 79).

«Інгулець»: Білик — Нагієв (Марусич, 56), Поспєлов, Ковальов, Смоляков — Клименко (Коробенко, 70), Кухарук, Запорожець — Одарюк (Сидоренко, 46), Резепов (Сітало, 46), Козиренко (Мельничук, 46).

Арбітр: Катерина Монзуль (Харків)

Стадіон: «Арена Львів».

Гості активніше почали матч і намагалися грати першим номером. Однак, на 14-й хвилині рахунок відкрили господарі після того, як Юрій Климчук пробив по воротах «Інгульця», а Олег Білик парирував м’яч, але відбив його прямо на ногу Віви Соломона – 1:0.

На початку другого тайму господарі подвоїли перевагу. Соломон подав з лівого флангу на кут воротарської, де Климчук пробив головою під дальню штангу – 2:0.

На 95-й хвилині «Рух» втік у контратаку, де Климчук обігрався з Іллею Квасницею, а потім без перешкод пробив під поперечину – 3:0.

Зазначимо, що перемога «Руха» офіційно позбавила «Львів» шансів залишитися в УПЛ.