Нападник збірної України та еміратського “Аль-Айна” Андрій Ярмоленко в межах 25-го туру допоміг свої команді перемогти Аль-Васл.

Вил: Васільєвич (Аль-Васл) – 28хв пряма червона картка

Суперником команди українців став клуб “Аль-Васл”. Саме господарі відкрили рахунок у зустрічі, забивши вже на 5-ій хвилині.

Ще у першому таймі Аль-Васл залишивсяч у меншості – на 28хв пряму червону картку отримав Васільєвич.

У другому таймі рахунок у матчі зрівняв еміратський захисник “Аль-Айна” Бандар Мохамед. У тому ж таймі команда українців вийшла вперед завдяки голу того ж захисника.

Господарі зрівняли рахунок на останній хвилині матчу – пенальті реалізував Ліма.

Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі та був замінений на 77-ій хвилині матчу: замість нього на поле вийшов марокканець Ель-Мехді Мубарік. Гра завершилася перемогою підопічних Реброва 1:2.