Український півзахисник лондонського «Челсі» Михайло Мудрик отримав невисоку оцінку за свої дії у сьогоднішньому виїзному поєдинку з «Борнмутом» від статистичного порталу Sofascore

Челсі виграв у Борнмута у сьогоднішньому виїзному матчі 35-го туру англійської Прем’єр-ліги (3:1).

Українець Михайло Мудрик вийшов у стартовому складі лондонської команди на позиції лівого вінгера та провів на полі 62 хвилини ігрового часу, після чого був замінений на Рахіма Стерлінга при рахунку 1:1.

На 15-й хвилині зустрічі Мудрик отримав жовту картку за симуляцію у штрафному майданчику суперника.

Статистичний портал Sofascore поставив Михайлу оцінку 6,6 за дії в поєдинку. Лише двоє гравців Челсі мають нижчий бал – Бен Чілвелл (6,5) та Кай Хаверц (6,1).

Статистика Мудрика у матчі з Борнмутом:

торкання м’яча – 31;

точність передач – 94%;

виграні єдиноборства – три з п’яти;

успішні спроби дриблінгу – одна з двох;

втрати м’яча – 11

22-річний Мудрик перейшов у Челсі з донецького Шахтаря у зимове трансферне вікно та провів за лондонську команду 15 матчів, у яких зробив дві результативні передачі.