Металіст та Рух у бойовому поєдинку розписали мирову в межах 24-го туру УПЛ. Матч завершився з рахунком 0:0.

Українська Прем’єр-ліга. 24-й тур.

«Металіст 1925» – «Рух» – 0:0

Дідик (25), Холод (41) – Мартинюк (33), Русин (55), Габелок (68).

Є.Ткачук (6) – Холод (87).

«Металіст 1925»: Сидоренко, Безуглий, Ткачук Є., Курило, Жичиков, Габелок (Ткачук А., 89), Русин, Кравченко (Рудавський, 8), Мартинюк, Ременюк (Ногейра, 64), Чирук (Островський, 64).

Запас: Потімков І., Іванніков, Коваленко, Шершень, Потімков Ю., Абдуллаєв, Сологуб.

«Рух»: Паньків, Роман, Дідик, Холод, Лях, Притула (Карабін, 70), Підгурський, Таллес, Мисик (Квасниця, 57), Соломон (Столярчук, 90+1), Климчук.

Запас: Ледвій, Руніч, Альваренга, Веремієнко, Кітела, Михальчук, Джеферсон.

Арбітр: Віталій Романов (Дніпро).

Стадіон: НТК імені Баннікова (Київ).

В поєдинку 24-го туру чемпіонату України харківський Металіст 1925 на стадіоні імені Баннікова у Києві приймав львівський Рух. Номінальні господарі вже на 6-й хвилині залишилися вдесятьох. За фол останньої надії було вилучено Євгена Ткачука.

Це наклало свій відбиток на весь матч. Харків”яни пішли у глуху оборону, не завдавши жодного удару по воротах суперника за весь ігровий час. Втім, свої ворота їм убезпечити вдалося.

Тим більше, що на 87-й хвилині склади урівнялися – друге попередження отримав Віталій Холод.

В результаті 0:0 і Металіст 1925 з 27 очками посідає 9-те місце в турнірній таблиці, а Рух із 21-м пунктом знаходиться на 14-й позиції.