Вінгер “Динамо” Георгій Цітаішвілі, який у поточному сезоні на правах оренди виступає за “Лех, висловився з приводу свого майбутнього.

– Георгію, чи підтримуєте ви наразі зв’язок із менеджментом “Динамо” стосовно свого повернення до клубу?

– Я поки ні з ким предметно не розмовляв. Думаю, що у цьому немає особливого сенсу, адже чемпіонат Польщі, як і чемпіонат України, ще продовжується. Якщо я буду потрібен “Динамо”, то вони зв’яжуться зі мною під час трансферного вікна.

– Чи можете ви продовжити своє перебування у “Леху” на наступний сезон?

– Я не планую тут залишатися. У клубу не має ніякої опції викупу мого контракту або продовження оренди. Знаю, що керівництво “Леху” робило запит у “Динамо” щодо можливості викупу, але сторонам не вдалося домовитися. Мабуть, не зійшлися на умовах. Тобто питання подальшого перебування тут не є актуальним.

– Чи є до вас інтерес зі сторони інших команд?

– Так, інтерес є. Я розмовляю, але поки зарано щось казати. Більше конкретики буде, знову ж таки, влітку.

– Де ви самі бачите себе у майбутньому?

– Я хочу грати у футбол. Виберу ту пропозицію, яка буде відповідати цьому бажанню. Я розумію, що жодний тренер не гарантує мені ігровий час. Проте мені необхідно розуміти, що на мене хоча б розраховують. Ось на такий варіант я відгукнуся, – розповів Цітаішвілі.

Зазначимо, що у поточному сезоні Цітаішвілі провів за “Лех” 29 матчів, у яких забив 1 гол та віддав 2 результативні передачі.

Його орендна угода із польським клубом спливає 30 червня 2023 року. Контракт футболіста із “Динамо” розрахований до кінця сезону 2024/25.