На стадіоні “Стадіо Олімпіко” в Римі (Італія) завершився матч 32-го туру Серії А між «Ромою» та «Міланом».

Зустріч завершилася нічийним результатом – 1:1.

Матч не порадував глядачів великою кількістю гольових моментів: до забитих м’ячів в компенсований час команди жодного разу не пробили у ствір воріт.

Гол у складі «Роми» забив Теммі Абрахам на четвертій доданій до основного часу матчу хвилині.

Однак через три хвилини Алексіс Салемакерс зумів відновити рівність у рахунку – 1:1.

У грі першого кола командиттакож розійшлися миром – 2:2

У поточному розіграші чемпіонату Італії обидві команди набрали по 57 очок у 32 зустрічах. “Мілан” займає четвертий рядок таблиці Серії А, випереджаючи римлян лише за додатковими показниками. Команда Жозе Моурінью знаходиться на п’ятому місці.

У наступному турі Мілан 3 травня ухвалить Кремонезе. Рома цього ж дня на виїзді зіграє з Монцею.