Матч завершився з рахунком 3:2 на користь рівненського клубу.

«Верес»: Ющишин – Вовченко, Хондак (Дахновський, 46), Курко, Гагун – Кучеров (Тишинінов, 79), Кльоц (Лебеденко, 59) – В. Шарай, С. Шарай, Блізніченко – М. Шестаков (Гайдучик, 68).

«Львів»: Юрчук – Сімінін, Ґабріель, Никитюк (Дитятьєв, 63) – Мишенко (Есеола, 60), Мильченко, Алібеков, Бєляєв, Грисьо – Богунов (Кузик, 60), Свржняк (Бугай, 63).

Арбітр: Дмитро Панчишин (Харків).

Стадіон: «Авангард» (Рівне).

Сьогодні підопічні Юрія Вірта, які ще жодного разу не вигравали на рідному стадіоні, змогли перервати невдалу серію.

З рахунком 3-2 рівняни перемогли ФК Львів на Авангарді у Рівному. Вітаємо тренера та всю команду, яка змогла зняти вантаж невдач, які переслідували клуб останній час, а над Юрієм Віртом висіла загроза звільнення, яе повідомляли ЗМІ.

Пропустивши першими, Кучеров та Блізніченко вивели команду вперед, 2-1, а на доданих секундах первого тайму нічийним рахунок зробив Свржняк.

Михайло Шестаков у другому таймі зробив рахунок 3-2.