Чемпіонат юнацьких команд U-19. Сезон 2022/23. 23-й тур.
27 квітня 2023р. Київ, НТБ «Колос». 12:00.
«Колос» (Ковалівка) – «Шахтар» (Донецьк) 1:1

Попередження: Шершень, 18, Андрущенко, 68, Дорош, 84, Криворучко, 88

«Колос»: 31.Пахолюк-к, 26.Биков, 69.Шершень, 18.Поправка, 67.Дорош (5.Корнійчук, 90+3), 14.Безручук (6.Андрющенко, 46), 8.Криворучко, 17.Гусол, 10.Іродовський, 9.Кузик (15.Денисенко, 46), 27.Тригуб (99.Ковальов, 83).
Запасні: 25.Друі, 11.Федоренко, 13.Канаєв, 24.Шалабай, 21.Захарків.
Старший тренер – Олександр Поздєєв.

«Шахтар»: 1.Кравець, 2.Дрозд (13.Чуйко, 63), 3.Козік, 4.Фарина, 5.Бако, 6.Лосенко, 7.Пушкарьов (17.Гармаш, 69), 8.Бундаш, 9.Глущенко, 10.Цуканов (18.Трифаненко, 86), 11.Тоіров.
Запасні: 12.Барченко, 14.Башмарін, 15.Огарков, 16.Бац, 19.Векленко, 20.Демченко, 21.Ломага, 22.Смтана.
Старший тренер – Оскар Ратулутра.

“Шахтар” активніше почав цю гру, одразу ж позначивши хто є фаворитом у цьому протистоянні. І вже на 18-й хвилині Бако, завдяки індивідуальним діям відкрив рахунок у грі. Гості мали всі шанси аби піти на перерву за комфортної переваги у два м’ячі, але “Колос” виручав як іменинник Пахолюк, так і каркас його воріт.

Вже в компенсований до першого тайму час перший момент у грі створив і “Колос”. Після подачі кутового, Безручук пробивав по воротах з хоршої позиції, але повз ворота.
По перерві Олександр Поздєєв зробив одразу подвійну заміну, одна з яких спрацювала сповна.

“Колос” загалом заграв цікавіше та сміливіше і вже на 51-й хилині кутовий приніс успіх ковалівцям. Після його розіграшу красень-гол забив Данило Денисенко, який вийшов по перерві – 1:1! “Колос” за 15 хвилин створив гольових моментів певно більше ніж за всі попередні матчи проти “Шахтаря”. Гірники виглядали явно розгубленими та не зовсмім розуміли, що робити з таким “Колосом”.

Найреальніший момент аби вивести свою команду вперед, на 72-й хвилині не використав Іродовський. Дмитро пробивав з кількох метрів в протихід воротарю, який вже був відіграний, але влучив у стійку!

Проте моментів у “Колосу” вистачало і надалі. І це був, безперечно кращий тайм у виконанні команди Олександра Поздєєва в цьому сезоні. Тайм, який мав би приносити ковалівцям перемогу над “Шахтарем”, але, нажаль не склалося..