У Полтаві зустрічалися шоста та п’ята команди групи. Підопічні Сисенка підходили до матчу в гарному настрої після перемоги над “Маріуполем”. Тиждень тому з найкращого боку проявив себе Дмитро Щербак, який відзначився хет-триком.

Гості досить несподівано вже у дебюті зустрічі відкрили рахунок. Андрій Хома змістився з флангу в центр і влучно пробив у ближній кут – 0:1. Для 21-річного нападника це дебютний гол у сезоні. Після пропущеного м’яча домінували господарі, але зрівняти рахунок вони не змогли. Пара Щербак-Стрельцов до перерви мовчала.

У другому таймі характер гри не змінився. Господарі атакували, а гості сподівалися на контргру. Варто відзначити організований захист підопічних Рипана. Помітно, що “Прикарпаття” зробило висновки з попередніх матчів. Відігратися господарі не змогли. Моментів у них майже не було.