Вінгер «Челсі» та збірної України Михайло Мудрик отримав одну з найгірших оцінок за підсумками чвертьфінального матчу у відповідь Ліги чемпіоном з мадридським «Реалом» (0:2).

Челсі та у другій грі за путівку до півфіналу Ліги чемпіонів програв Реалу. Михайло Мудрик цей поєдинок розпочинав з лави запасних і вступив у гру лише на 68-й хвилині.

За час відведений на полі українець встиг десять разів торкнутися м’яча, зробити чотири точні передачі, один не точний навіс, раз пробити в ворота (xG 0.06) і один раз повз, зробив одну успішну спробу дриблінгу, один раз потрапив в офсайд і двічі сфолив .

У результаті Мудрик отримав від статистичного порталу SofaScore одну з найгірших оцінок – 6.5 бала. Менше виявилося тільки у Мейсона Маунта – 6.4 та Уеслі Фофана.

Цього сезону український вінгер провів у складі «аристократів» 12 матчів, у яких зробив дві результативні передачі.

Свою наступну гру лондонський клуб проведе 26 квітня із Брентфордом у рамках чергового туру АПЛ. Матч розпочнеться о 21:45 за київським часом.