Півзахисник “Манчестер Сіті” Кевін Де Брюйне висловився про майбутній матч чвертьфіналу Ліги чемпіонів із “Баварією”.

“Нам ще належить пройти довгий шлях. Ми не в тому становищі, коли залишилося зіграти хвилин 50 і можна відзахищатися. Нам належить зіграти 95 хвилин, багато що може трапитися.

Усі знають про божевільні результати в багатьох іграх, тож нам доведеться показати нашу першокласну гру. Я не думаю, що ми повинні пройти далі, нам потрібно просто показувати свою гру. Ми починаємо заново і знаємо, що нам буде важко. Що стосується “Баварії”, то у них багато якісних футболістів, але ми б воліли мати три м’ячі переваги, а не відставання”, – цитує Де Брюйне The Independent.

Перший матч завершився перемогою “Манчестер Сіті” з рахунком 3:0. Зустріч-відповідь відбудеться 20 квітня в Мюнхені, початок – о 22:00.