Головний тренер «Манчестер Сіті» Пеп Гвардіола прокоментував перемогу над «Баварією» (3:0) у першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів:

«Знаходячись у самому центрі подій, розумієш, наскільки хороша «Баварія» у командній грі. Протягом 60 хвилин точилася напружена гра. У багатьох моментах суперники були кращими за нас, але на 65-й хвилині ми забили другий м’яч, що нам дуже допомогло.

Ми були агресивними – другий м’яч був забитий завдяки цьому. Від одного погляду на лаву запасних мюнхенців завжди зберігалася напруженість. Підсумок дійсно дуже і дуже хороший, але ще доведеться зіграти у матчі-відповіді.

Я прожив у Мюнхені два роки. Я знаю менталітет та рівень їхньої майстерності. Нам ще належить провести важку гру».