Півзахисник Реала Федеріко Вальверде оцінив перемогу над Барселоною (4:0) у півфіналі Кубка Короля.

“Результат дуже тішить. Головне, що ми пройшли далі. У другому таймі ми знайшли вільний простір. Перший гол був найважливішим. Ми сподівалися забити гол до перерви, виявивши стійкість в обороні, і це сталося – вітаю нападників. Потрібно було виходити та досягати результату, перемагати.

Бензема? Ми знаємо, на що здатний Карім. Скільки б голів він не забив, він завжди хоче більшого. Він є прикладом для всіх нас. Потрібно трохи подумати – не лише гравцям Барселони, а й нам також. Це частина футболу. Замість того, щоб насолоджуватися, ми боремося”, – цитує Вальверде Marca.

Нагадаємо, що в матчі проти Барселони нападник “вершкових” Карім Бензема оформив хет-трик. Мадридський Реал зіграє у фіналі Кубка Короля проти Осассуни. Зустріч запланована на 6 травня.