“Челсі” та “Ліверпуль” зіграли внічию в перенесеному матчі 8-го туру англійської Прем’єр-ліги. Гра на стадіоні “Стемфорд Бридж” у Лондоні завершилася без голів – 0:0.

Чемпіонат Англії. Прем1єр-ліга. 8 тур

Челсі – Ліверпуль – 0:0.

“Челсі”: Аррісабалага – Фофана, Кулібалі, Кукурелья – Джеймс, Фернандес, Ковачич, Канте (Ґаллахер, 79), Чілвелл (Мудрик, 78) – Хавертц, Фелікс (Стерлінґ, 85)

“Ліверпуль”: Аліссон – Цимікас (Робертсон 65), Матіп, Конате, Ґомес – Хендерсон, Фабіньо, Джонс (Гакпо 79) – Нуньєс (Мільнер 79), Фірміно (Салах 65), Йота

Попередження: Ковачич 67 – Матіп 46, Цимікас 56, Джонс 61, Фабіньо 74

У першому таймі “пенсіонерів” міг виводити вперед Ріс Джеймс, але його гол на 26-й хвилині було скасовано після перегляду відеоповтору через офсайд.

На початку другого тайму лондонці знову вразили ворота суперника, але гол і цього разу не зарахували – м’яч влучив у руку Каю Гаверцу.

Український вінгер “Челсі” Михайло Мудрик розпочав гру на лавці для запасних, але з’явився на полі на 78-й хвилині. Допомогти своїй команді вирвати перемогу українцю не вдалося.