Екс-нападник збірної України Роман Зозуля відреагував на рішення МОК рекомендувати міжнародним спортивним федераціям повернути у великий спорт спортсменів з росії та білорусі.

МОК рекомендував міжнародним спортивним федераціям дозволити росіянам і білоросіянам брати участь у турнірах під нейтральним прапором. Особисто мене МОК не здивував. Бах придумав оптимальне рішення, як зняти із себе відповідальність і зберегти в кишені російські гроші. Та мене дивує бездіяльність українського НОК. Коли ми вже побачимо, що вони там не лише штани протирають, а займаються своїм прямим обов’язком? Про можливий допуск ворожих спортсменів до змагань стало відомо місяць тому, але за цей час олімпійський комітет прихистку колишніх регіоналів не зробив нічого, щоб цього не допустити. Гутцайт браво заявляє, що їм вдалося домогтися відкласти рішення по участі росіян і білорусів в Олімпіаді. Дякуємо, повеселили.

Дійсно, рішення МОК стосується міжнародних змагань, та не Олімпійських Ігор – 2024. Тим не менше, камінчик у фундамент допуску представників країн-агресорок на Олімпіаду вже закладено. Таке собі тренування перед основним турніром. А що там і куди відклав Гутцайт поки достеменно не відомо.

Хочу вірити, що українські всесвітньо відомі спортсмени також докладуть максимум зусиль і використають свій авторитет, щоб не дати торпедувати цю тему.

Багато з тих, хто 8 років грався в «спорт внє політікі» після повномасштабного вторгнення змінили свою думку і включилися в оборону країни. Та останнім часом запал почав стихати і, здається, що всі занадто втомились від війни. Добре, що військові у нас не втомлюються працювати 24/7.

Тому, звертаюся до спортсменів, давайте об’єднуватися і єдиним спортивним фронтом давити усі проросійські рішення будь-яких міжнародних спортивних організацій ще в зародку.