Генеральний директор «Вереса» Антон Назарук розповів, що рівненська команда домагатиметься проведення матчів чемпіонату України з глядачами.

— Якщо ви пам’ятаєте, ще наприкінці минулого року наш клуб відкритим листом запропонував розглянути це питання компетентним органам і прийняти позитивне рішення. І, звісно, наш президент зі свого боку і на своєму рівні провів колосальну роботу з донесення важливості присутності вболівальників на трибунах.

Футбол — це таке ж дозвілля, як театр чи кінотеатр. Це те, що приносить людям емоції. Який сенс грати за порожніх трибун? Для кого взагалі організовуються змагання, на які витрачаються чималі ресурси — людські, фінансові, психологічні? Наша позиція зрозуміла і чітка — футбол має бути з глядачами. Нехай в обмеженій кількості (зважаючи на ситуацію в країні), але з глядачами.

На домашні матчі «Вереса» без проблем можуть потрапити власники акцій клубу. Це люди, які свого часу продемонстрували нам свою довіру і лояльність. Зараз ми можемо відплатити їм тим самим, запросивши на новий стадіон і запропонувавши продукт, який, за великим рахунком, у дефіциті, — сказав Назарук.