Костариканський фулбек “Дніпра-1” Рональд Матарріта прокоментував спаринг з “Металістом” (3:3), у якому він відзначився забитим голом.

– Які відчуття, Рональде?

– Це дуже зворушливий момент для мене. Я не грав повний матч з 27 березня минулого року. Почуття наразі чудові, адже ще й забити вдалося. Разом з тим, хочу привітати Пуріту, який пережив важкі часи через травму коліна і зараз також повернувся. Я дуже щасливий за нього. І вдячний усім за можливість знову відчути гру із середини.

– Твоя остання травма стала великим розчаруванням напередодні поновлення сезону. Які були тоді думки, та як ти подолав цю ситуацію?

– Так, це був дуже важкий момент для мене, адже втратив можливість допомогти команді у Лізі Конференцій. Я прийшов сюди саме для цього – допомагати команді, грати та демонструвати усе, що вмію. Але в перші дні трапилися дві однакові невеличкі травми на обох ногах… Я хочу подякувати клубу, тренерам, персоналу за турботу та підтримку. Наразі я відчуваю себе готовим на сто відсотків та хочу показати це у грі. Звичайно, лише тренер буде вирішувати, чи гратиму я, – сказав Матарріта.