Збірна Франції на власному полі розбила національну команду Нідерландів в матчі 1-го туру відбору на Євро-2024 – 4:0.

“Триколірні” вирішили долю протистояння ще в першому таймі. Уже на 2-й хвилині після передачі Кіліана Мбаппе відзначився Антуан Грізманн.

На 8-й хвилині перевагу французів подвоїв Дайот Упамекано.

На 21-й хвилині Мбаппе додав до свого асисту ще й гол, результативну передачу йому віддав Орельєн Чуамені.

Крапку в матчі на 88-й хвилині поставив все той же нестримний Мбаппе, який оформив дубль. Для 24-річного нападника це був дебютний поєдинок у ролі капітана збірної Франції.

У компенсований час “Помаранчеві” мали можливість забити гол престижу, але Мемфіс Депай не реалізував пенальті.

Відбір на Євро-2024 з футболу. Група В.

Франція – Нідерланди – 4:0.

Грізманн, 2, Упамекано, 8, Мбаппе, 21, 88.

Рабьо, 45, Конате, 71, Ернандес, 90, Упамекано, 90+4 – Геертрейда, 65, Блінд, 79.

На 90+5 хвилині Депай (Нідерланди) не забив пенальті (воротар).

Франція: Меньян – Кунде, Конате, Упамекано, Ернандес – Тчуамені (Камавінга, 77), Грізманн (Фофана, 77), Рабйо – Коман (Діабі, 67), Мбаппе, Коло-Муані (Жиру, 77).

Нідерланди: Сіллессен – Тімбер, Гертрейда (Маласія, 89), ван Дейк, Аке – де Роон (Блінд, 67), Вейналдум, Тейлор (Вехгорст, 33) – Бергейс (Мален, 67), Сімонс (Классен, 67), Депай.

Арбітр: Мауріціо Маріані (Італія).

Стадіон: «Стад-де-Франс» (Париж, Франція).

В іншому поєдинку стартового туру групи B Греція на виїзді розгромила Гібралтар (0:3). Також у цьому квінтеті виступає команда Ірландії, яка пропускає перший тур.

У другому турі 27 березня Франція в гостях зіграє з Ірландією, а Нідерланди приймуть Гібралтар.