Головний тренер «Кривбаса» Юрій Вернидуб прокоментував реакцію деяких президентів клубів на початок повномасштабного вторгнення Росії.

— Яке у вас ставлення до президентів клубів? Суркіси вони втекли, один був депутат, інший.. Йому вік дозволяв, десь за 60 років, але мало того, що вони виїхали з країни.. Я не буду зараз коментувати те, що вони вивозили якісь коштовності. «Динамо» на офіційній сторінці до 26 березня мовчало, навіть ніяких повідомлень не видавали.

— Я так скажу. Не тільки Суркіси є, я не хочу перерахувати всіх. То їхнє життя, вони це вибрали і їм з цим жити, але існує два варіанти, як жити.

Жити з відкритими очима і дивлячись вперед людям і всім іншим, чи ховатись і розуміти, що ти не на тому шляху. Я так скажу, це зараз не тому, що я знаходжусь в «Кривбасі»..

Я скільки років віддав «Зорі», мені жодного разу не передзвонив президент клубу і не спитав: «Вернидуб, а тобі потрібна якась допомога?». Я теж не дзвонив, але вони знали, що я в ЗСУ.

Чому? Та я не знаю, може якась образа на мене. Я уходив – слова поганого не сказав.

А мені передзвонив Констянтин Федорович (Караманіц – прим.), хоча ми один раз до цього бачились, перед новим роком з 2021-го на 2022 рік. Дуже велика допомога йшла від нього, — розповів Вернидуб.