Форвард «Динaмо U-19» Ігор Горбач забив два м’ячі у ворота «Зорі U-19» у 18-му турі юнацької першості (5:1).

— Загальні враження від матчу, здається, що вам багато чого вдалося?

— Це була конструктивна гра з боку обох команд. Жоден із суперників не сидів в обороні, ми та «Зоря» грали у відкритий футбол, намагалися створити моменти. Від результату та двох моїх голів залишилися лише позитивні емоції.

— Перший гол ти забив, проявивши індивідуальну майстерність, а у другому залишилося лише ногу підставити…

— Будь-які голи важливі, щоб підставити ногу треба бути у потрібному місці, у потрібний час. Це те, що повинні робити форварди, потрібно відчути момент та завершити зусилля партнерів точним ударом.

— Матчі проти «Зорі» мають більш принциповий характер? У складі суперника було багато вихованців нашого клубу, які грають там на правах оренди.

— Так, відчувалась принциповість протистояння. У наших суперників є амбіції, вони хочуть довести, що гідні грати у такій команді, як «Динамо». У той же час, для нас це конкуренція та можливість довести, що ми маємо грати за цю команду на даному етапі.

— Наскільки ти слідкуєш за своєю статистикою?

— Так, я слідкую й за статистичними даними. У першій половині сезону я мало забивав, мав би робити це частіше. Зараз набрав форму, дуже хочу покращити свої показники. Думаю, що всі шанси поборотися за лідерство у списку бомбардирів у мене є (Ігор забив 7-й та 8-й голи, він відстає від трьох гравців за цим показником у лізі — ред).