Спортивний лікар Дмитро Бабелюк прокоментував ситуацію з відновленням після травми захисника «Борнмута» Іллі Забарного.

«Чи допоможе Забарний збірній України на Вемблі? Цікава ситуація розгортається навколо Іллі Забарного. Тренер „Борнмута“ підтвердив, що зможе розраховувати на гравця вже після паузи на міжнародні матчі. На сьогоднішній день від близький до повернення, але ще не готовий.

Як ми знаємо, Ілля знаходиться у списку Ротаня, але захисник не провів жодного матчу за останніх 3 місяці, відновлюючись від травми гомілкостопу. Цікаво яке рішення приймуть медичні штаби обох команд (збірної і клубу) щодо участі гравця у тренуваннях та грі збірної.

Дуже рідко клуб дозволяє першу гру після травми проводити за збірну, а не в себе в клубі під наглядом лікарів. Інколи цей момент навіть прописаний у контракті, як у випадку з Ярмоленком, який за умовами контакту мав провести першу гру після розриву ахіллу за „Вест Хем“, а не збірну.

Буде дуже дивно, якщо Ілля таки зіграє за збірну, не провівши жодного матчу за свій новий клуб, але, зважаючи на кадровий дефіцит у збірній, навряд чи ми здивуємося такому розвитку подій», — написав Бабелюк в своєму телеграм-каналі.