В межах 18-го туру чемпіонату юнацьких команд Колос здобув впевнену перемогу над Минаєм

Чемпіонат юнацьких команд U-19. Сезон 2022/23. 18-й тур. 18 березня 2023р. Київ, НТБ «Колос».

«Колос» (Ковалівка) – «Минай» (Минай) 5:0

Голи: Гусол 9, 24, Криворучко 35 (пен.), Іродовський 57, Шалабай 65

У звітному матчі в гості до ковалівської команди завітав явний аутсайдер чемпіонату U-19, що власне і підтвердила сама гра.
Підопічні Олександра Поздєєва не зазнали жодних проблем, контролюючи гру протягом усих 90 хвилин ігрового часу. Справу було зроблено вже в першому таймі. Артем Гусол оформив дубль, а Олег Криворучко ударом з пенальті зробили рахунок 3:0 після першої половини гри.

У другому таймі розгром суперника продовжили Дмитро Іродовський, який чітко реалізував вихід сам на сам. Андрій Шалабай забив свій гол першим же дотиком, після виходу на заміну.
Таким чином ковалівські юнаки здобули першу перемогу у другому колі та з хорошим настроєм йдуть на міжнародну паузу.