У матчі 26 туру італійської Серії Мілан вдома зіграв внічию з Салернітаною. Матч завершився з рахунком 1:1.

Серія А. 26-й тур

Мілан. “Джузеппе Меацца”

“Мілан” – “Салернітана” 1:1

Голи: Жиру 46 – Діа 61.

AC Milan і Salernitana провели захоплюючий матч в італійській Серії А на «Стадіо Джузеппе Меацца». Гра почалася з того, що «Мілан» вийшов уперед на 45-й хвилині завдяки голу нападника Олів’є Жиру. У другому таймі «Салернітана» пішла вперед і на 61-й хвилині зрівняла рахунок завдяки голу Булайє Діа. AC Milan замінив Брахіма Діаса та Жиру на 62-й хвилині та замінив їх на Шарля Де Кетелера та Златана Ібрагімовича відповідно. Незважаючи на всі зусилля, обидві команди не змогли відшукати переможний гол в останні хвилини матчу, і гра закінчилася внічию 1:1.

Загалом, матч пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди продемонстрували свою майстерність на полі. Результат був справедливим відображенням матчу, але обидві команди хотіли б перемоги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Удінезе — Мілан, Салернітана — Болонья.