Categories: УПЛ

Джерело повідомило про конфлікт тренера Шахтаря та арбітра у перерві гри з Кривбасом

За кілька днів до початку матчу 17-го туру української Прем’єр-ліги «Кривбас» – «Шахтар» (0:3) почався підніматися градус. Донецький клуб просив перенести гру із Кривого Рогу до Львова, але вони отримали відмову

У результаті весь скандал виліз на поверхню після закінчення матчу у Кривому Розі. На післяматчевій прес-конференції головний тренер Кривбасу Юрій Вернидуб жорстко розкритикував наставника Шахтаря Ігора Йовічевіча, а віце-президент криворізького клубу Артем Гагарін розкрив інші моменти скандального інциденту.

Ведучий програми «ТаТоТаке» Михайло Співаковський повідомив подробиці скандального матчу 17-го туру УПЛ.

«У перерві гри у Йовічевіча був конфлікт з арбітром Катериною Монзуль, в який втрутився Гагарін і після цього наставник Шахтар відповів у грубій формі: «Я не знаю, хто ти такий, іди за російським кораблем».

За словами Співаковського, всі проблеми почалися ще з тих часів, коли українські гранди почали робити розклад зручним для себе, не зважаючи на інтереси інших клубів.

Також журналіст додав, що наприкінці минулого року Кривбас відмовив Дніпру-1 у перенесенні матчу і вважає це правильним рішенням. Співаковський додав, що щоб не виникало жодних проблем, потрібно грати за розкладом календаря.

Владислав Кабаєв: Ми мали реалізовувати свої моменти

Вінгер "Динамо" Владислав Кабаєв після матчу проти "Шахтаря" відповів на питання журналістів.Читати далі

11 хв. ago

Забарний став гравцем сезону Борнмута за версією вболівальників

Захисник Борнмута Ілля Забарний отримав чергове визнання завдяки своїм виступам у Англії.Читати далі

22 хв. ago

Ла Ліга. Реал розгромив Гранаду – Луніз знову просидів у запасі

Мадридський Реал у рамках 35-го туру Ла Ліги 2023/24 переміг Гранаду (4:0). Читати далі

27 хв. ago

АПЛ. Челсі з голом Мудрика здолав Ноттінгем Форест

Ноттінгем Форест приймав Челсі у 37-му турі АПЛ 2023/24.Читати далі

32 хв. ago

Чемпіонат Польщі. Дубль Хланя допоміг Лехії здобути перемогу та оформити путівку в Екстраклясу

Одна з найбільш українських команд в Європі святкує підвищення у класі.Читати далі

38 хв. ago

Енріке – про відхід Мбаппе: Ми знали про це давно

Головний тренер "ПСЖ" Луїс Енріке перед матчем з "Тулузую" прокоментував рішення головної зірки команди Кіліана…