Головний тренер рівненського Вереса Юрій Вірт підсумував гру з Ворсклою, в якій його команда не реалізувала одразу два одинадцятиметрових.

– Враження – двояке. Грою я задоволений. Але результат міг бути кращим.

Ворскла краще працювала з м’ячем на старті. Вони грали агресивніше. Пропустивши, ми заграли розкутіше – розуміли, що треба відігруватися. І нам це вдалося. Ми почали краще чіплятися за м’яч. Ще до перерви могли забити.

У перерві просив команду залишити в роздягальні рахунок першого тайму, великими силами йти вперед і забивати.

Вийшли, двічі забили. Хороші, трудові голи. За рахунку – 2:1 Микола Гайдучик міг закривати гру. Такі моменти треба реалізовувати. Пропущений другий гол – результат помилки. Дуже розчаровані, звісно, незабитими пенальті.

Зараз всі в роздягальні з опущеними головами. А я кажу їм – навпаки: “Підніміть голови”! Бо це вже історія. Ми грали проти дуже сильного суперника. І їм нічим не поступалися.

Щодо пенальті – знаю, що це не наша сильна сторона. Ми і на зборах багато пенальті не забивали. І в Першій лізі не забивали. Це все психологія футболістів.