Команда Олега Шандрука на власному полі здолала юнаків полтавської Ворскли і здобула свою другу у чемпіонаті перемогу!

Верес U19 – Ворскла U19 – 2:1 (2:1)

чемпіонат України серед юнацьких команд, VBET ліга U19, 17 тур 11 березня 2023 року, Рівне, НТБ Верес

Арбітр: Микола Шевель. Асистенти: Ірина Чайка, Марта Звержинська. Четвертий арбітр: Максим Фірсов. Спостерігач арбітражу: Геннадій Коваленко.

Верес U19: Кулик – Протасевич, Даценко, Савчук, Ромасюк, Фундук, Вадовський, Устимець, Зайко (Лепський, 87), Годя (Волченко, 75), Ковалюк (Вороб‘як, 64). Запасні: Поліщук, Дрозд, Петров, Пилипчук.
Старший тренер: Олег Шандрук.

Ворскла U19: Ященко – Швець, Ізотов, Баранов, Корсун, Нестеренко, Тузенко (Гармаш, 79), Галас (Булгатов, 46), Оденцов (Бугай, 79), Прус (Овсянніков, 69), Сердюк (Крецул, 69). Запасні: Пругло, Романець.
Старший тренер: Василь Баранов.

Голи: Годя (23, з пенальті), Вадовський (39) – Оденцов (28).

Рівняни відкрили рахунок у середині першого тайму. Максим Вадовський віддав наліво на Романа Ковалюка. Той увірвався до штрафного майданчика полтавців, хитнув Микиту Баранова і намагався виконати прострільну передачу. Втім, м’яч влучив у руху захиснику Ворскли – пенальті. Вирок арбітра чітко реалізував Дмитро Годя – 1:0.

Втім, вже за п’ять хвилин гості відігралися. Михайло Кулик дуже невдало ввів м’яча у гру, подарувавши того супернику просто у власному штрафному майданчику. Микита Оденцов з шістнадцяти метрів пробив практично в самісіньку дев’ятку – 1:1.

Перед перервою настала черга гостей помилятися. У центрі поля захисники Ворскли помилилися і віддали м’яча Максиму Вадовському, який на шаленій швидкості побіг до воріт суперників і технічно пробив над воротарем – 2:1!

По перерві рівняни мали декілька хороших нагод, аби розвинути успіх. Але рахунок на табло не змінився.