«Кривбас» U-19 в межах 16 туру чемпіонату України серед юнацьких команд приймав вдома донецький «Шахтар» U-19.

11 березня 2023, четвер. Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19-2022/2023. Прем’єр-ліга. 17 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Спарта» (штучне поле). 11:00. +11 градусів.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) – «Шахтар» U-19 (Донецьк) – 0:2 (0:1)

Голи: Іван Лосенко, 16 (0:1). Антон Глущенко, 71 (0:2).

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (стартовий склад): 1. Богдан Хома (к), 6. Дмитро Брацюнь, 14. Володимир Вілівальд, 7. Арсеній Кілєвий, 3. Кирило Крамаренко, 10. Святослав Матяш, 22. Володимир Мулик, 2. Данило Чалик, 17. Ілля Вдовиченко, 11. Антон Циганков, 24. Марк Шевчик.

Запасні: 12. Владислав Рябенко, 32. Ігор Омельченко, 18. Віктор Білоконь, 8. Артем Юрченко, 16. Олександр Сагієнко

Тренер: Вʼячеслав Нівінський.

«Шахтар» U-19 (Донецьк) (стартовий склад): 1. Денис Твардовський (к), 2. Антон Дрозд, 3. Олександр Роспутько, 4. Микола Огарков, 5. Крістіан Бако, 6. Іван Лосенко, 7. Олександр Ющенко, 8. Євген Яновіч, 9. Антон Глущенко, 10. Василь Бундаш, 11. Олег Пушкарьов.

Запасні: 12. Владислав Кравець, 13. Олександр Башмарін, 14. Марʼян Бац, 15. Євгеній Гармаш, 16. Богдан Трифаненко, 17. Олександр Ломага, 18. Даниїл Савін, 19. Антон Демченко, 23. Денис Барченко.

Старший тренер: Оскар Ратулутра.

У стартовому складі Оскар Ратулутра майже уникнув змін: лише Антон Глущенко вперше в сезоні зіграв на позиції форварда. Гру супроводжували сильний дощ і зупинка через повітряну тривогу.

«Шахтар» від перших секунд був активним. Уже на 2-й хвилині Бундаш небезпечно пробивав з підступів до штрафного майданчика – поруч зі стійкою. Ще за кілька хвилин «гірники» запресингували суперника біля воріт, і після перехоплення Лосенко з вигідної позиції пробив – вище цілі. Потім на удар Пушкарьова у дев’ятку зреагував Хома. Стартовий натиск «гірникам» усе ж таки вдалося завершити голом: після подачі зі штрафного від Бако Лосенко влучно пробив з ближньої стійки – 0:1. Надалі господарі вирівняли гру, але «Шахтар» діяв за рахунком і впевнено довів перший тайм до перемоги.

На старті другої половини «Шахтар» мав подвоювати рахунок, коли партнери вивели Пушкарьова віч-на-віч з голкіпером, та «Кривбас» знову виручив Хома. Після того Пушкарьов міг відзначитися вже після обвідного удару з дальньої відстані, проте м’яч пройшов біля дев’ятки воріт криворіжан. Господарі були активними в центрі поля, однак захист «Шахтаря» не дозволяв розвивати успіх на власній половині поля. У середині тайму «гірники» таки змогли забити вдруге: Глущенко відзначився після відмінної стінки з Гармашем, якому на асист знадобилося близько хвилини на полі. Наприкінці матчу підопічні Ратулутри могли доводити рахунок до розгромного, але Бако не пощастило із завершенням.

«Шахтар» здобуває четверту поспіль перемогу, а Антон Глущенко забиває у всіх 4 поєдинках. У наступному турі «гірники» на своєму полі проведуть центральний матч другого кола з «Рухом» U19.