Головний тренер лондонського “Челсі” Грем Поттер прокоментував домашню перемогу над “Лідсом” в рамках 26-го туру АПЛ.

“Це важка перемога. Я радий за гравців і вболівальників. Нам довелося постраждати. Це був складний період. Я вважаю, що ми добре зіграли в першому таймі та добре атакували. Ми були командою, якій було що втрачати, тому гравці показали чудовий характер, вони продемонстрували згуртованість у команді. Це дає нам фундамент для розвитку.

Гравці хочуть перемоги, а вболівальники хочуть, щоб ми грали добре. Коли ти виграєш з рахунком 1:0 в Прем’єр-лізі – все може статися. Якщо врахувати нашу серію до цього, це не дивно, що були нерви. Гравці боролися за перемогу, і це дозволяє нам продовжувати рухатися вперед.

Ми просто повинні зосередитися на грі. Ми не можемо контролювати шум навколо команди. У вівторок у нас велика гра в Лізі чемпіонів, це велика можливість пройти далі. Ми повинні боротися за це.

Кожна гра важлива. Це додає впевненості та морального духу”, – розповів коуч “пенсіонерів”.