“Олександрія” та “Металіст 1925” зіграли внічию у перенесеному матчі шостого туру української Прем’єр-ліги (УПЛ). Поєдинок на стадіоні “Ніка” завершився з рахунком 3:3.

Це був перший матч чемпіонату України з футболу після зимової перерви, а також дебютний для головного тренера молодіжної збірної України Руслана Ротаня на посаді керманича олександрійців.

На 7-й хвилині господарів вивів уперед Максим Третяков, але харків’яни ще до перерви відповіли голами Євгена Ткачука та Костянтина Бичека.

На початку другої половини зустрічі команда Едмара збільшила свою перевагу – відзначився Михайло Шершень.

Проте підопічні Ротаня зуміли здійснити камбек і уникнути поразки. На 68-й хвилині дубль оформив Третяков, а на 81-й нічию команді господарів приніс Богдан Кобзар.

Україна, Прем’єр-ліга, 6-й тур (перенесений матч)

“Олександрія” – “Металіст 1925” – 3:3

Голи: Третьяков, 8, 68, Кобзар, 81 – Ткачук, 21, Бичек, 33, Шершень, 47

«Олександрія»: Горох – Цуріков (Калітвінцев, 67), Бабогло, Логінов, Мірошніченко – Рибалка (Ковалець, 67), Михайленко – Шулянський (Кожушко, 46), Волошин (Кобзар, 46), Мустафаєв (Авагімян, 87) – Третьяков.

«Металіст 1925»: Мозіль (Сидоренко, 56) – Шершень (Дмитренко, 79), Ткачук, Безуглий, Жичиков – Я. Мартинюк – Ременюк, Бичек (Капінус, 65), Вачіберадзе (Абдуллаєв, 80), Русин – Чирук..

Арбітр: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ).

Стадіон: КСК «Ніка» (Олександрія).

“Олександрія” (25 очок) залишилася на п’ятому місці в УПЛ. “Металіст 1925” (19 балів) посідає сьому позицію.
У наступному матчі олександрійці 4 березня примуть лідера чемпіонату – “Дніпро-1”. Харківський клуб днем пізніше проведе домашній матч із “Шахтарем”.